Neredeyim :

NASIL ÜYE OLABİLİRİM ? AYRICA E-DEVLET SİSTEMİ ÜZERİNDEN KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

-----Kütüphaneye her yaşta vatandaşımız üye olabilmektedir.

 

----Üye olmak için T.C. Kimlik Numarasını gösterir kimlik veya resmi belge ile başvuru yapmak yeterlidir.

 

----(0-16) yaşlar arasındaki küçüklerimizin üyeliklerinde üyelik formunu velisi imzaladığından velisinin de kütüphaneye gelmesi gerekmektedir.

 

----Üyelik işlemleri kütüphanemizin Üyelik ve Ödünç Verme Bölümünde yapılmakta olup,üyeliği gerçekleştirilen üyelerimize Kütüphane Üye Kimlik Kartı verilmektedir.

 

E DEVLET SİSTEMİ ÜZERİNDEN KAYIT OLACAK ÜYELERİMİZE DUYRULUR

e-Devlet servislerimiz hizmete açılmıştır.  Vatandaşlarımız  e-Devlet üzerinden  hizmetlerimizden yararlanabilir,  kütüphanelere ön üyelik kaydı yapabilir.

e-Devlet aracılığı ile kaydedilen kullanıcılar "Ön Kayıt" statüsündedirler.   Bu durumda olan kullanıcıların kütüphaneye başvurmaları halinde ana sayfada alt kısımda yer alan  “e-Devlet aracılığı ile ön kayıt yapan kullanıcılar”  başlığı  ve kullanıcının karşısında   “Kullanıcıyı Ekle” linki tıklanarak kayıt tamamlanmalıdır.

 Ön kayıt başvuruları sistemde 30 gün süre ile muhafaza edilir. Bu süre içinde kütüphaneye başvurulmaması halinde ön kayıt talebi otomatik olarak silinir.

NOT:  E-Devlet üzerinden yaptığınız üyelik kaydının onaylanması için kaydı oluşturduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde kütüphaneye gelmeniz gerekmektedir. 

   

Facebook -  Twitter'da Biz

 
Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 resmi Tatil Günleri Hariç
7 gün 24 saat açık
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 5714 kez gösterilmiştir.